Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Team deltagerliste DM i Fladfisk 2018
Team nr. Team navn/skibsnavnr Skipper Klub Postnr
1 Team Morgan Sune Andersen Nordjysk Småbådsklub 9000 – Aalborg
2 Team LIMO Morten Østergaard   8250 – Egå
3 Team Fanø Brian Lauridsen   6830 – Nørre Nebel
4 TEAM G&T Michael Stoffer   4900 – Nakskov
5 Team Alle Tiders Rasmus Larsen Ingen 4700 – Næstved
6 team mini ræs jimmi Andersen ssk 4600 – Køge
7 Gnavpot Thomas Stoffer Næstvedbådene 4690 – Haslev
8 HANSEN Kim Hansen SSK 4070 – Kirke Hyllinge
9 Team Galicia Jesper clausen Småbådsfiskerne Lolland Falster 4990 – Sakskøbing
10 Team Lima Linda Jessen SSK 4050 – Skibby
11 Team Søulk Mads Bækgaard   8700 – Horsens
12 Team Ray Bo Pedersen Njsk 9681 – Ranum
13 team lillevang rene andersen storbæltsmåbådklub 4174 – Jystrup Midtsj
14 team HavGedden Henrik Lyngsø Rasmussen   8700 – Horsens
15 TEAM Nordstrøm Jimi Nordstrøm Pedersen Småbåds klubben 4930 – Maribo
16 Isabella Peter Jakobsen SSK 2670 – Greve
17 TEAM BALOO Jan Jantzen   4900 – Nakskov
18 TDII Lars pedersen Jsk 8530 – Hjortshøj
19 Bella 3 Mikael Pilegaard Hejnsvig Fiskeklub 7321 – Gadbjerg
20 TEAM HONDA FISHING DENNIS T. RYDAM SSK 3400 – Hillerød
21 team shetland AA Arne Andersen   4990 – Sakskøbing
22 SRFISHING.DK Martin Rasmussen SSK 2605 – Brøndby
23 Team Tokmak Atila tokmak   4720 – Præstø
24 team unterberg Kaj Bolvig småbådsfiskerne lolland falster 4800 – Nykøbing F
25 Team bjerrum Anders Bjerrum christensen   9280 – Storvorde
26 Mivi/Trix Jacob marqweis   4900 – Nakskov
27 Off duty Rene jensen Jsk 6893 – Hemmet
28 Team Holk Jørgen Holk JSK 6990 – Ulfborg
29 Styrtom Jan Espensen   2635 – Ishøj
30 ladi Kurt Olsen   4850 – Stubbekøbing
31 Team Havgoggel Lars Christensen Småbådsfiskerne Lolland Falster 6300 – Gråsten
32 Team SEP Søren Elnegaard Petersen Næstvedbådene 4700 – Næstved
33 team lille my jannick jespersen småbådsfiskerne lolland falster 4970 – Rødby
34 LUNDEHØJE Allan Davidsen   4900 – Nakskov
35 JUKA Søren Arnvig Andersen   5700 – Svendborg
36 Team Såhugdog Rasmus Almbjørn Næstvedbådene 4100 – Ringsted
37 team uschi morten pedersen ssk 3300 – Frederiksværk
38 Mille Anker Nielsen Team mille 4840 – Nørre Alslev
39 Milou Anders Rosenkilde Fyns Småbådsfiskeklub 7100 – Vejle
40 uttern 560 tonny dalsgaard skovsendevej 2   7200 – Grindsted
41 Salmo 542 Mads Schwartz Larsen Nakskov Sportsfiskerforening 4900 – Nakskov
42 Team Toki Thomas Hjorth sønderjyllands småbådsklub 6500 – Vojens
43 Team King Fish Michael Andersen   4913 – Horslunde
44 Marika Jesper rolighed   4900 – Nakskov
45 team rysse claus christiansen nsf-nakskov 4900 – Nakskov
46 Team Lindberg Aske Lindberg   4320 – Lejre
47 Team Snablen Jon Nielsen   4250 – Fuglebjerg
48 team stormen NICHLAS IVERSEN SSK 2920 – Charlottenlund
49 team falken lasse ljungberg lynetten 2300 – København S
50 Pegasus Michael Andersen Småbådsfiskerne lolland falster 4900 – Nakskov
51 Team Smith Kurt Smith Småbådsfiskeren Lolland Falster 4970 – Rødby
52 KUTTEREN / Team DKHC Niels Lodman Fyns Småbådsklub 5250 – Odense SV
53 Team Frey Max Pil Småbådsfiskerne Lolland falster 4800 – Nykøbing F
54 Mary II / Team For Dyhr Brian dyhr mortensen Øernes mopa 4863 – Eskilstrup
55 Team Tårnby Michael Sørensen   4900 – Nakskov
56 Team Rejen Flemming Barfoed SSK 4871 – Horbelev
57 team mojo Ronnie jørgensen   4840 – Nørre Alslev
58 Marie Gerhard Gustafsen   4913 – Horslunde
59 Skinkekuttern Palle Jørgensen SSK 4243 – Rude
60 Rap Anden Jens Jacobsen FSFK 5953 – Tranekær
61 Blue Marlin Lars Simonsen   7451 – Sunds
62 Ørnen Sander Jakobsen   8723 – Løsning
63 Team Svend Erik Anders Vinther Hansen Nakskov sportfiskerforening 4700 – Næstved
64 Smølfen Henrik grothe nielsen   4773 – Stensved
65 Lena Brian Andresen   4900 – Nakskov
66 Gitianka 2 Badenski Rosnæs 4900 – Nakskov
67 Duen Marta Bo Dueholm Ssk 3660 – Stenløse
68 Ifish.dk Tue Blaxekjær   2670 – Greve
69 Skipper piben Thomas Blum Sjællands småbådsklub 4262 – Sandved
70 Team Eriksen Lars Eriksen FSK 5550 – Langeskov
71 Team Trollen Carsten Ljungberg Sjællands Småbådsklub 2300 – København S
72 Team GOGGE Jonas Petersen   4900 – Nakskov
73 Team Cille Søren Seneca SSK 4400 – Kalundborg
74 Team pedersen Allan pedersen Jysk småbådsklub 8541 – Skødstrup
75 Silma Henrik Petersen Ingen 4800 – Nykøbing F
76 Team vovvov Thorben Augustenborg Blands bådelaug 4800 – Nykøbing F
77 Takuss Lars Jensen SSK 4800 – Nykøbing F
78 team kleenex lars gerholt   4800 – Nykøbing F
79 Spirit René Rasmussen Midtjyllands småbådsklub 8930 – Randers NØ
80 Team Hugin Bo Vermund Jensen   4900 – Nakskov
81 Poca 475 / Rødspætten Preben Rogowski   5330 – Munkebo
82 Kickin Waves Ole Larsen   3310 – Ølsted
83 Lokke Thomas Holm Berg SSK 2650 – Hvidovre
84 Team 3000 Peter Olsen SSK 3000 – Helsingør
85 Team Skørbug Morten Petersen   4230 – Skælskør
86 Marianne nyk.f Palle kristensen   4800 – Nykøbing F
87 SHARK ONE. Raymarine Claus Filsø Jysk 7560 – Hjerm
88 Team Kayse Anker Nielsen   4913 – Horslunde
89 Team sofia/Suzuki pro team Thomas Christensen   4230 – Skælskør
90 Team nysted Lasse mortensen   4880 – Nysted
91 Coco AABO Aabo 2600 – Glostrup
92 Team Trolden Nop Stigaard   4100 – Ringsted
93 Reelax Jørgen Bredskov SSK 4760 – Vordingborg
94 Team laksebøfferne, banditten Jesper søj jensen Ssk 2791 – Dragør
95 Snorre – Nakskov Thomas Hansen   4913 – Horslunde
96 Team Gnags Johnny Andersen Nakskov fiskeklub 4900 – Nakskov
97 Mamami Brian Bohntwed   4760 – Vordingborg
98 Trollinglogen Jakob Nielsen   2990 – Nivå
99 Belize Michael Høj Næstved Bådene 4773 – Stensved
100 Team Momse Kaj Bager Løgstør Lystfiskerforening 9640 – Farsø
101 team storfiskeren Jimmy Olsen Småbådsfiskerne Lolland-Falster 4913 – Horslunde
102 Lucky-Fish Nikolai Munk Hjorth   4900 – Nakskov
103 Luca Erik Nielsen Luca 4840 – Nørre Alslev
104 Team Drømmefiske Keld Nilsson   4920 – Søllested
105 Odin / Team Strike Torben Søndergaard SSK 2740 – Skovlunde
106 Toja Lars Andersen   4900 – Nakskov
107 Team Tumle Brian Svensson   4850 – Stubbekøbing
108 Team Lundevej Anders Mikkelsen   4800 – Nykøbing F
109 elektra kurth jensen   4913 – Horslunde
110 Christina Bjarne Hansen Rosnæs bådelauget 4900 – Nakskov
111 Mie Kalle Hansen   4171 – Glumsø
112 Team Joker morten beske Småbådsfiskerne Lolland Falster 4862 – Guldborg
113 Team F.jolle Maks Jensen Egedal fiskeklub 4040 – Jyllinge
114 Team Ugly Duck Søren Peter Wolf Hansen Aask 6100 – Haderslev
115 Mini Michael Søholt   4900 – Nakskov
116 Larsø Jan Larsen Ingen 4262 – Sandved
117 Team +60 Finn Klement SSK 4500 – Nykøbing Sj
118 Havodderen Kim Rasmussen   4953 – Vesterborg
119 Team Bertha Lennert Petersen Småbådsfiskerne Lolland Falster 4862 – Guldborg
120 Team Berkley Wlodek Ciesielski   4900 – Nakskov
121 Ferskvands piraterne Bjørn wrona   4983 – Dannemare
122 Team Aslan Bo Hauberg   4800 – Nykøbing F
123 SIGMA Per Egelund Nielsen   4951 – Nørreballe
124 suki Henrik johannessen ingen 4970 – Rødby
125 Team Havet væver Steen Johansen   4690 – Haslev
126 Kragen /Team Size Matters Peter M. Holmgren ssk 3630 – Jægerspris
127 BJ biler Jørgen Als SSK 2670 – Greve
128 Malle Uffe Malling Nyborg småbådsklub 5800 – Nyborg
129 Brøndby Brothas Jacob Aue Sobol Sobol Studio 4913 – Horslunde
130 Team Elizabeth Rolighed per   4673 – Rødvig Stevns
131 Bamse Niels Erik Rasmussen SSK 4230 – Skælskør
132 Team Dino Peter drelicharz Næstvedbådene 4700 – Næstved
133 Team Løgn Jacob Aasgaard Nyborg småbådsklub 5800 – Nyborg
134 Sia sabrina Poul thomassen Rosnæs bådelaug 4900 – Nakskov
135 Bring Nicklas Bring Nielsen   4840 – Nørre Alslev
136 Gnisten / Team Ottosen Carsten Ottosen   6300 – Gråsten
137 Team Sebjerg Jan Sebjerg   5450 – Otterup
138 arvor 215as Nicky Jakobsen   4850 – Stubbekøbing
139 Team pothlitz Kenneth pothlitz   5471 – Søndersø
140 Team Ronja Thomas Høstbo Næstved bådene 4700 – Næstved
141 Daffy Team Madsen og Søn Carsten Madsen øernes mopa klub 4990 – Sakskøbing
142 Sillehaj Rasmus Thomsen   6710 – Esbjerg V
143 pils finn oddershede 0ndsevighavn 4953 – Vesterborg
144 Team Lund Poul Lund Bertelsen ssk 4900 – Nakskov
145 TEAM MP Michael Jørgensen FSM 5250 – Odense SV
146 Triton Jimmy Nielsen SSK 4250 – Fuglebjerg
147 Team Cigaren Henrik Poulsen Nyborg småbådsklub 5800 – Nyborg
148 SR Rasmus SSK 4180 – Sorø
149 Team tp Thomas Pedersen Langø bådelau 4900 – Nakskov
150 Team Buller Jakob Brun Nakskov Sportsfiskerforening 4900 – Nakskov
151 Havørnen Renè Hasselriis Ssk 4600 – Køge
152 Team smoke Kris Hansen Fyns småbådsklub 5853 – Ørbæk
153 Team Missenberg Morten Primdahl Sjællands småbådsklub 4000 – Roskilde
154 Stor Ståhaj Brian bonde Glostruptrollingklub 2600 – Glostrup
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.