Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Foreløbig deltagerliste 31.august DM i Fladfisk 2023: 119 både, 309 deltagere, bådene er hjemhørerende på 74 postnumre:
Team nr. | Team navn/skibsnavn | Skipper | Klub | Postnr |
1 | Team Size Matters | Peter M Holmgren | Egedal fiske og småbådsklub | 3630 – Jægerspris |
2 | Team Misse | Thomas Poulsen | 4900 – Nakskov | |
3 | Team gøg og gokke | Michael Jørgensen | 6640 – Lunderskov | |
4 | Team Dolmer | Benny Dolmer | Egedal fiske- og småbådsklub | 3230 – Græsted |
5 | SÅHUGDOG | Rasmus Almbjørn | Næstvedbådene | 4100 – Ringsted |
6 | LIMO | Morten østergaard | Msk | 8250 – Egå |
7 | Pearl | Bo Due | 4900 – Nakskov | |
8 | team lillevang | rene andersen | 4180 – Sorø | |
9 | JakLin | Anders Rosenkilde | FSK | 7100 – Vejle |
10 | Suki | Henrik Johannessen | Suki | 4970 – Rødby |
11 | Team Lilja | Jan lilja | Ingen | 4700 – Næstved |
12 | Holme | Holme | Egedal Fiskeklub- og småbådsklub | 3650 – Ølstykke |
13 | Team Jive | Carsten Trærup | 7860 – Spøttrup | |
14 | Tulle | Claus Kirkeby | SSK | 4671 – Strøby |
15 | Team Smellslikefish | Michel Nielsen | Egedal fiskeklub og småbådsklub | 3660 – Stenløse |
16 | Team Ditlev | Martin Ditlev Sørensen | 9210 – Aalborg SØ | |
17 | Team Fanø | Michael Lauridsen | Lillebælt Småbådsklub | 6720 – Fanø |
18 | Plan b | Nersy akther | 4700 – Næstved | |
19 | Team Sewerin | Lars Sewerin | 4652 – Hårlev | |
20 | Team Fede Dorit | Lars Skov Jensen | SSK | 4320 – Lejre |
21 | Team Lena | Mads Andersen | 4700 – Næstved | |
22 | Mopa team Trolle | Michael Jensen | Øernes mopa | 4863 – Eskilstrup |
23 | Team Fjolle | Maks Jensen | Egedal Fiske og Småbådsklub | 4040 – Jyllinge |
24 | Team wagner | Tommy wagner | Ssk | 4900 – Nakskov |
25 | Team Botta | Henrik Vang-Olsen | 4900 – Nakskov | |
26 | Team rysse | Claus christiansen | Nakskov sportsfiskerforening | 4900 – Nakskov |
27 | Team Stormen | Nichlas Iversen | Sjællands småbådsklub | 2920 – Charlottenlund |
28 | Giti-Anka | Bjarne Badenski | Bådelauget Rosnæs | 4900 – Nakskov |
29 | Ronja | Thomas Høstbo | Næstved Bådene | 4700 – Næstved |
30 | Team Puk | Erling pedersen | Møn trolling | 4780 – Stege |
31 | Team mie | Kalle hansen | Småbådklub | 4171 – Glumsø |
32 | TEAM SEP | Søren Elnegaard Petersen | Næstvedbådene | 4684 – Holmegaard |
33 | MaLu | Anders Troest | SSK | 4400 – Kalundborg |
34 | LOUISE II | Tim Larsen | SSK | 4030 – Tune |
35 | Team øv og bøv | Brian Urgaard Hansen | 4700 – Næstved | |
36 | Madammen | Kaj Bager | JSK | 9240 – Nibe |
37 | Marianne | Palle kristensen | 4800 – Nykøbing F | |
38 | Krulle. Team krulle | Bjørn Ploug | Småbådklub | 4654 – Faxe Ladeplads |
39 | Team Baloo | Jan Jantzen | Bådelauget Rosnæs | 4900 – Nakskov |
40 | Team MARU | Jens Jacobsen | FSK | 5953 – Tranekær |
41 | Team Sølvfisken | Claus Nielsen | Fyns Småbådsfiskeklub | 5250 – Odense SV |
42 | Team Skørbug | Morten Petersen | 4230 – Skælskør | |
43 | Team Tosca | Jacob Nygaard | Egedal Fiske- og Småbådsklub | 4180 – Sorø |
44 | Svanen | Jacob Riddervold | SSK | 2670 – Greve |
45 | Team AUGUSTA | Michael Sørensen | Møn Trolling | 4850 – Stubbekøbing |
46 | Casy | Kurt Olsen | 4850 – Stubbekøbing | |
47 | Team Tårnby | Michael Sørensen | 4900 – Nakskov | |
48 | Team falken | Henrik heger | Ssk | 2300 – København S |
49 | Team Guppy | Mads Maagaard Nielsen | Jylland småbåds klub | 8800 – Viborg |
50 | Mullus | Henrik jensen | 2770 – Kastrup | |
51 | Christine/Team Olsen | Bernt Olsen | SSK | 2750 – Ballerup |
52 | Team ørnen | Dennis Hougaard | 4700 – Næstved | |
53 | Lærkepigen | Morten kristiansen | ssk | 4100 – Ringsted |
54 | Nico | nikolaj borgwardt | Storebælt småbådesklub | 4100 – Ringsted |
55 | Salmo 542 | Mads Schwartz Larsen | Nakskov Sportsfisker Forening | 4900 – Nakskov |
56 | Team max | Michael sørensen | 4990 – Sakskøbing | |
57 | Adriana | Per Lundby | FSK | 6760 – Ribe |
58 | TEAM HONDA SHOP GARMIN | PETER STICK | SSK | 2610 – Rødovre |
59 | F / V Malte | Kjeld Aabo | 2600 – Glostrup | |
60 | Teamnavn MPD | Mads Peder Skov | 4892 – Kettinge | |
61 | THILLER | Jesper thil | 4140 – Borup | |
62 | Team Sovsekanden | Daniel Andreasen | storebæltsmåbådsklub | 4250 – Fuglebjerg |
63 | Team Juliane | Erik Larsen | ssk | 3630 – Jægerspris |
64 | Team Lima | Linda Wehlast Jessen | SSK | 4050 – Skibby |
65 | Team cooper krogen | Arno nielsen | Ssk | 4990 – Sakskøbing |
66 | Lone Stein | Henning Jensen | Storebælt småbådsklub | 4230 – Skælskør |
67 | Team Tøsen | Henrik Rasmussen | 4720 – Præstø | |
68 | Team svoger | Per nygaard | Storebæltsmåbådklub | 4230 – Skælskør |
69 | Løtan | Mikael | 2770 – Kastrup | |
70 | Team Larsø | Jan Larsen | Ingen | 4262 – Sandved |
71 | Team Tiger | Jonas Lauritsen | Lillebælt småbådsklub | 6640 – Lunderskov |
72 | Moffi | Palle Jørgensen | Storebælt Småbådsklub | 4243 – Rude |
73 | Sardinen | Kim Enevoldsen | 4640 – Faxe | |
74 | SJIF | Thomas Christiansen | 4900 – Nakskov | |
75 | TROLLE / Team Thilde | Søren Westermann | Ssk | 4174 – Jystrup Midtsj |
76 | JYDEN | Lars Huvendick | 6818 – Årre | |
77 | Team kok’s | Jesper lyngbo larsen | Nyborg småbådsklub | 5800 – Nyborg |
78 | TEAM MP | Michael Jørgensen | FSK | 5250 – Odense SV |
79 | Tuborg | Magnus Rasmussen | Hestehovedet | 4953 – Vesterborg |
80 | Team Zira Raymarine | Patrick street | Raymarine | 4652 – Hårlev |
81 | Team G.E.T. – Hooked | Jens M. Møller | 3400 – Hillerød | |
82 | Team Rovdyret | Kim Jensen | ssj | 3400 – Hillerød |
83 | Team Vestergaard | Jan Vestergaard | SSK Sjællandssmåbådsklub | 4293 – Dianalund |
84 | Team Filsø | Claus filsø | Jysk mopa | 7560 – Hjerm |
85 | Team Sallinge | Søren Jensen | FSK | 5672 – Broby |
86 | Team Trine2 | Jesper Sørensen | ssk | 2770 – Kastrup |
87 | Erna A | Tobias Monefeldt | 4900 – Nakskov | |
88 | BJ Biler | Als | SSK | 2670 – Greve |
89 | Team Smask | Morten Toft Hansen | FSK | 6705 – Esbjerg Ø |
90 | HanneC | Niels Kromann-Rasmussen | SSK | 4293 – Dianalund |
91 | Nessie / Team Nessie | Tommy Madsen | 4900 – Nakskov | |
92 | Emma/ team gutterne. | Mads Christiansen | 4953 – Vesterborg | |
93 | Team Kaos! | Thomas Holse | 4892 – Kettinge | |
94 | Team Kickin Waves. | Ole Larsen | SSK | 3310 – Ølsted |
95 | Knoppen | Christian Jeppesen | Ingen | 4640 – Faxe |
96 | Champion 627 | Jacob Amstrup | Fyns småbåds klub | 5260 – Odense S |
97 | Pison | Lars Christensen | 6230 – Rødekro | |
98 | Anne 2 team shark | Søren Nielsen | Ingen | 4261 – Dalmose |
99 | Team Charme | Jacob Aasgaard | Nyborg småbådsklub | 5800 – Nyborg |
100 | wendy | Tooben Nielsen | kalundborg sportsfiskerforening | 4490 – Jerslev Sjælland |
101 | Team Garmin | Thomas Stoffer | Næstvedbådene | 3790 – Hasle |
102 | Galia 630 team ralle | Rasmus pedersen | Jsk | 8541 – Skødstrup |
103 | Team Nielsen | Anders Nielsen | 4990 – Sakskøbing | |
104 | Team ts | gabiel finne | 2100 – København Ø | |
105 | Besværlig | Martin Wede Nielsen | Team wede | 4960 – Holeby |
106 | Team stella | Mikkel Gregersen | 4912 – Harpelunde | |
107 | Team Smoke | Kris Hansen | Fsk | 5853 – Ørbæk |
108 | Team Cille | Søren Seneca | SSK | 4400 – Kalundborg |
109 | Team Cigaren | Henrik Poulsen | Nyborg | 5800 – Nyborg |
110 | Shamu | Søren Clausen | ingen | 4700 – Næstved |
111 | amatørerne | johnny gosch | 4640 – Faxe | |
112 | Team vip | Allan Ernstsen | Nyborg småbådsklub | 5800 – Nyborg |
113 | Team Skrubben | Søren Olsen | 4673 – Rødvig Stevns | |
114 | Zanadu | Søren Andersen | SSK | 4600 – Køge |
115 | Team Mini Ræs | Jimmi Andersen | SSK | 4600 – Køge |
116 | Team Sandorm | Claus Trier Storm | 5550 – Langeskov | |
117 | Team Kongegaarden | Carsten Madsen | Øernes Mopa Klub | 4990 – Sakskøbing |
118 | Team Bring | Nicklas Bring | 4840 – Nørre Alslev | |
119 | Team Luca | Eric Nielsen | 4840 – Nørre Alslev |
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.